• Salon z tradycjami

  Istniejemy na gnieźnieńskim rynku od 1989 roku. Zawsze zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonywanych przez nas usług.
 • Salon z tradycjami

  Istniejemy na gnieźnieńskim rynku od 1989 roku. Zawsze zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonywanych przez nas usług.
 • Uznani specjaliści

  Jesteśmy uznani przez specjalistów fryzjerskich z Polski i Niemiec jako jeden z najlepszych salonów fryzjerskich nie tylko w Polsce.
 • Uznani specjaliści

  Jesteśmy uznani przez specjalistów fryzjerskich z Polski i Niemiec jako jeden z najlepszych salonów fryzjerskich nie tylko w Polsce.
 • Kosmetyki renomowanych firm

  Pracujemy wyłącznie na kosmetykach renomowanych firm jak Wella Professionals oraz Chenice Beverly Hills - amerykańskiej marki wysokiej klasy.
 • Kosmetyki renomowanych firm

  Pracujemy wyłącznie na kosmetykach renomowanych firm jak Wella Professionals oraz Chenice Beverly Hills - amerykańskiej marki wysokiej klasy.

Nasza oferta

Usługi fryzjerskie

Salon U Balbinki oferuje bogaty wachlarz usług:
 • strzyżenie – indywidualny dobór fryzury
 • modelowanie i stylizacja
 • nowoczesne metody koloryzacji wykorzystujące farby oparte na technologii liposomowej
 • profesjonalny baleyage
 • fryzury na każdą okazję: ślubne, wieczorowe, biznesowe
 • przedłużanie oraz zagęszczanie włosów
 • pielęgnacja skóry głowy oraz włosów
 • odżywcze kuracje zapewniające włosom blask i zdrowy wygląd
 • odbudowa włosów zniszczonych
 • leczenie takich schorzeń jak łupież, przetłuszczanie się włosów, wrażliwa skóra głowy, wypadanie włosów

Ponadto prowadzimy sprzedaż kosmetyków fryzjerskich oraz akcesoriów takich jak grzebienie, szczotki, lokówki, suszaki, ozdoby do włosów.

Profesjonalne kosmetyki

W salonie u Balbinki korzystamy z wysokiej klasy kosmetyków firmy Wella oraz Chenice Beverly Hills.

Firma Wella jest ekspertem w dziedzinie kosmetyków do włosów. SYSTEM PROFESSIONAL jest stworzony do indywidualnej profesjonalnej pielęgnacji. To nie tylko produkty dla klientek, ale także konsultacja fryzjerska. Punktem wyjścia do zestawienia programu pielęgnacyjnego jest diagnoza włosów, której fachowo na profesjonalnym sprzęcie dokona fryzjerka w NASZYM SALONIE. To pierwsze i niezwykle istotne ogniwo systemu profesjonalnej pielęgnacji. Następnie doradzi jakich kosmetyków używać, aby Twoje włosy zachowały piękny zdrowy wygląd. W salonie można również dokonać zakupu specjalistycznych kosmetyków do domowej pielęgnacji.

SYSTEM Wella PROFESSIONAL to kombinacje substancji czynnych chroniących i pielęgnujących włosy nowocześnie i kompleksowo.

Chenice Beverly Hills specjalizującej się w produkcji nowoczesnej linii kosmetyków do pielęgnacji włosów opartej na technologii liposomowej. Firma przywiązuje ogromną wagę do kwestii skutecznej ochrony włosów przed chemicznym zniszczeniem. Specjalna technologia, która jest strzeżoną tajemnicą firmy umożliwia produkcję kosmetyków nie tylko nie powodujących chemicznej degradacji włosów lecz potrafiących skutecznie odbudować nawet najbardziej zniszczone zabiegami chemicznymi włosy.

Zapytaj w Salonie U Balbinki jakie dobrodziejstwa mogą przynieś te kosmetyki dla Ciebie.

NIOXIN - SYSTEMY PIELĘGNACYJNE DLA WŁOSÓW CIENKICH I PRZERZEDZONYCH. NIOXIN wykorzystuje zaawansowane technologie w celu zapewnienia mocniejszych, grubszych i gęściej wyglądających włosów. Zaangażowanie firmy w innowacje, poparte badaniami, daje możliwość pomocy ponad 50% ludzi na świecie borykającym się z problemem cienkich i przerzedzonych włosów.Każdy system składa się z trzech kroków - oczyszczanie, odżywianie i wzmacnianie - współpracują ze sobą w stworzeniu optymalnego środowiska skóry głowy i zapewnienia mocniejszych i wyglądających na gęstsze włosów. W Salonie prfesjonaliści pogą Tobie dobrać linię Nioxin odpowienią dla Ciebie.

Fachowy sprzęt

Salon fryzjerski u Balbinki dbając o najwyższy poziom wykonywanych usług, zapewnia nie tylko wykwalifikowany personel ale i najwyższej klasy sprzęt fryzjerski.

Gorące nożyczki

Końcówki włosa podczas strzyżenia są uszczelniane pod wpływem wysokiej temperatury ostrza nożyczek. "Gorące nożyczki" przywracają włosom ich naturalny stan.

Tradycyjne strzyżenie pozostawia końcówki włosów nieuszczelnione. Otwarte końcówki są przyczyną nadmiernej utraty wilgoci, co prowadzi do rozdwajania się włosów i pozbawia je ochrony przed dalszymi uszkodzeniami.

Gorące nożyczki - zamień strzyżenie na kurację wellness!


Lokówka ceramiczna Babyliss MiraCurl

Najnowsza technologia pozwala tworzyć w bardzo szybki i bezpieczny sposób loki o różnej grubości i skręcie. Dzięki ceramicznej komorze ciepło rozprowadzane jest równomiernie co znacznie przyspiesza czas stylizacji fryzury. Kosmyk włosów jest automatycznie wprowadzany do komory lokówki, gdzie jest delikatnie przytrzymywany i równomiernie ogrzewany. Po wyjęciu z urządzenia, kosmyk przyjmuje kształt pięknego i delikatnego loka. Jeżeli marzysz o pięknych lokach koniecznie skorzystaj z usługi w Salonie.


ILLUMINA COLOR

Więcej niż kolor - to fenomen światła. Farby z kolekcji ILLUMINA COLOR sprawiają, że włosy stają się pełne blasku i lśnią w każdym rodzaju światła. W nowej farbie ILLUMINA COLOR zastosowano zaawansowaną technologię MICROLIGHT, która chroni łuskę włosa i utrzymuje jej przejrzystość. Jest to technologia miliona mikro-cząsteczek, które pochłaniają pyłki metali z łuski włosa, zmniejszając tym samym jej uszkodzenia i utrzymując jej powierzchnię zdrowszą i bardziej przejrzystą po koloryzacji.


Maszynki fryzjerskie EXPERT i CONTURA

 • bardzo dokładnie strzygą włosy
 • dzięki bardzo precyzyjnym ostrzom
  nie szarpią włosów podczas cięcia

Komputer do diagnozy skóry głowy i włosów

Dzięki temu urządzeniu klient sam może zobaczyć jak wygląda struktura skóry głowy.

Komputer pozwala zdiagnozować takie problemy jak wypadanie włosów, przetłuszczanie, łupież, wrażliwość skóry itp.


Aktywator ultradźwiękowy z nano srebrem i podczerwienią

Narzędzie do uzyskiwania najwyższych korzyści z aplikacji kosmetyków pielęgnujących na włosy.

Dzięki tej technologii włosy są bardziej zwarte, błyszczące i odbudowane nową energią. Urządzenie to maksymalnie skraca czas w odróżnieniu od standardowej pielęgnacji, jednocześnie bardzo głęboko aplikuje środek aktywny do wewnątrz włosa. Wszystko za sprawą zastosowania jednocześnie trzech technologii; Nano Silver, Podczerwień oraz Ultradźwięki dodatkowo wykorzystujących wszystkie możliwe nowinki techniczne.

Przy pomocy tej technologii chronimy również kolor włosów farbowanych.


Komputery do pielęgnacji włosów i do wykonywania zabiegów fryzjerskich

Futura Sensotronic
Dzięki temu urządzeniu przy suszeniu włos nie traci własnej wilgotności, co zapobiega jego przesuszeniu i rozdwajaniu.

Millenium Climazon
Urządzenie to posiada wewnętrzny komputer, który chroni włosy przed uszkodzeniem podczas zabiegu takiego jak farbowanie czy rozjaśnianie. Climazon jest też przyjazny do pielęgnacji włosów.

Wellapor Tronic (sauna)
Bardzo dobra do pielęgnacji włosów zniszczonych/przesuszonych. Na skutek pary łuska włosowa uchyla się, co powoduje że odżywka wnika głęboko w trzon włosa.


Myjka dla niepełnosprawnych

Osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim bez zsiadania z niego może mieć umytą głowę oraz wykonaną usługę fryzjerską.


Myjki LAGUNA

Bardzo wygodna dla klienta z ruchomym oparciem pleców oraz ruchomą głowicą myjki, która dopasowuje się do każdej sylwetki klienta, dzięki czemu odczuwa on pełen relaks przy myciu włosów.